Jump to content

Střešní tyče

Nosné tyče čtyřhrané

Image

Tradiční ocelová tyč potažená plastem, která umožňuje nakládání těžkých předmětů. 108cm, 120cm, 127cm, 135cm

  • Cena: 1099 Kč

Nosné tyče Thule WingBar

Image

Hliníkové aerodynamické tyče s T-drážkou Thule WingBar pro snadnou montáž příslušenství. Dávají vašemu autu exkluzívní vzhled a funkčnost. Dodávají se v různých délkách (108 cm, 118 cm, 127 cm, 135 cm), dají se využít pro téměř veškeré nosné systémy Thule. Výhodou je minimální hluk (snížen o 90% v porovnání s Thule AeroBar). Jedno balení obsahuje 2 kusy tyčí.

  • Cena: 2800 Kč

Hliníkové aerodynamické nosné tyče Thule WingBar - příčníky na vaši střechu s aeroprofilem. Tyče mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že je v podstatě neuslyšíte.

Nová generace nosných tyčí je vylepšena ve všech směrech. Rosáhlé testování a simulace v laboratořích Thule pro dosažení nejlepšího výsledku. O 90% méně hluku v porovnání s Thule AeroBar. Odpor vzduchu klesl o 55% v porovnání s Thule AeroBar. Schválení City crash při 100kg. Tyče Thule WingBar obsahují nové funkce WindDiffuser, SmartSlide a WingPlug

Nosné tyče s aero profilem usnadňují již tak lehkou montáž vašeho střešního nosiče.

Jedná se o nosné tyče s T drážkou, která umožňuje oproti klasickému čtyřhranu jednoduchou změnu originálního příslušenství. Když zaměňujete např. nosič kol za nosič lyží, ten původní snadno vysunete a nasunete příslušenství nové s využitím celé délky nosné tyče. Na originální systém nosných tyčí je vázáno spoustu jiných originálních držáků a jiného příslušenství Thule.